raw4x4 logo

 

 

 

 

 

Nėse ju udhėtoni nė rrugė poshtėr, dhe 4WD juaj ėshtė e pajisur me goma tė mėdha, apo tė kalojnė shumė kohė duke bėrė jashtė automjeteve rruga, njė flutur drejtues nė mėnyrė efektive, ajo ėshtė njė pėr ju.
Zėvendėsimi flutur drejtues me origjinal Bore RAW Big, tė sigurojė njė pėrditėsim i rėndėsishėm pėr automjetin tuaj.
Modeluar pėr tė zbutur efektin e vibrimit tė timon dhe pėrmirėsimin e drejtimit tė ndjehen, pėr tė siguruar saktėsinė mė tė madhe nė udhėzues pėr ēdo fond, tė hips, madhėsia e saj tė mėdha ...
Flutur drejtues BIG lindi vjen nga njė flutur drejtues i lindur pėr tė automjeteve tė rėnda, ajo ka qenė veēanėrisht efektive nė kthen papritur e ne timon, tė cilat ndodhin gjatė rrugėve ashpėr.
Hipur nė vend tė, unamended origjinal.
 

Me BIG RAW lindi, nuk ka humbje presion, nuk ka zhdukje, ka sagging, dhe kontrollin e mbrapa nė duart tuaja!


Karakteristikat teknike:

  • 35 mm madhėsi,
  • sulmeve tė pėrforcuar ngjitur 360 gradė,
  • diametėr mė tė madh se ai qė brengos organ drejtues normale,
  • rrjedhin nė ēelik chromed mbuluar pėr tė mbrojtur atė nga dėmet e shkaktuara nga gurė.
  • qelizat e azotit nė tank kompensim, pėr tė pėrqendroj naftės.

Flutur drejtues "BIG Bore" prodhuar nga Powerdown RAW 4X4, janė tė nevojshme pėr dy vjet apo 150.000 km nė detyrė e rėndė

 

Webmaster: P.Zucca